bahco_4750_bwc_1
bahco_4750_bwc_1
bahco_4750_bwc_1
bahco_4750_bwc_1
BAHCO 4750-BWC-1 bretels met clips
 34,71 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
Productomschrijving:
  • Bretels met clips
Kenmerken:
  • Banden voorzien van twee metalen gespen
  • Overbrengen van gewicht van middel naar schouders
  • Eén maat, verstelbaar
  • Perfect aan elk lichaam aan te passen
  • Gemaakt van sterk, duurzaam elastisch rubber
  • Volledig gevoerd voor comfortabel dragen
  • Elastisch rubber met een breedte van 43 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Kleur: Zwart
  • Materiaal (bretellen): Rubber
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314153018809
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 4750-BWC-1
Kleur
Zwart
Materiaal (bretellen)
Rubber
Kleur (fabrikant)
Zwart
Afmeting verpakking
750 x 20 x 105 mm
Lengte verpakking mm
105 mm
Breedte verpakking mm
20 mm
Hoogte verpakking mm
750 mm